Kalite

Vizyon

Her geçen gün büyüyen sağlık sektöründe, üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin hizmet ve kalite standartlarını en üst düzeyde tutarak müşteri memnuniyetinin devamlılığını sürdürmek ve faaliyet gösterdiğimiz alandaki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak sektörde önde gelen firmalar arasında yer almak.


 

Misyon

Kuruluşumuz, yurtdışında ve başta Bursa olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde faaliyet gösteren firmalara; üretimini yapmış olduğumuz şırınga temini konusunda hizmet vermektedir. Müşteri odaklı, güvene dayalı hizmet anlayışımızla ve kalite standartları belgelendirilmiş ürünlerimiz ile ekonomik çözümler üretmekte ve müşterilerimizin taleplerini optimum sürede karşılamaktadır.


 

Kalite Politikası

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, anlamak ve mümkün mertebe tam olarak karşılayabilme; en uygun ve en ekonomik çözümler üretme çabaları sayesinde müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak.
Faaliyet sahalarımızda, yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme yaklaşımı ile teknolojide önder konuma gelmek.
Çalışanlarımızın katılımı ile, dürüstlük ve güven içerisinde Kalite Yönetim Sistemi dokümanlarında belirtilen kurallara uygun şekilde sorumluluk üstlenmek ve etkin katılımını sağlamak. Her alanda Kalite anlayışını yerleştirmek ve yaygınlaştırmak.
Tedarikçilerimizle istikrar ve güven içerisinde, müşteri memnuniyetine yönelik karar alma, hizmet üretme ve süreçlerimizin daha verimli olmasını sağlamak.
Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak; üretim ve istihdam yoluyla ülke ekonomisine katkıda bulunmak.